Hillechien Stevens Timmer, 17861826 (aged 39 years)

Name
Hillechien Stevens /Timmer/
Given names
Hillechien Stevens
Nickname
Hilje
Surname
Timmer
Married name
Hillechien Stevens /Panjer/
Note: Ook Hittje Stevens Timmer

Ook Hittje Stevens Timmer Ook Hilje Stevens Timmer Ook Hilje Stefanus Timmer

Baptism April 30, 1786 41 33 (aged 0 days)
MarriageWicher Jacobs PanjerView this family
May 9, 1812 (aged 26 years)
Occupation
Dienstmaagd
1812 (aged 25 years)

Residence 1812 (aged 25 years)
Birth of a sonJakob Panjer
October 17, 1813 (aged 27 years)
Birth of a daughterSabine Panjer
January 27, 1815 (aged 28 years)
Death of a fatherSteven Everts Timmer
1815 (aged 28 years)

Birth of a sonStefanus Gerardus Wichers Panjer
September 24, 1816 (aged 30 years)
Birth of a sonJan Timmer Panjer
January 9, 1819 (aged 32 years)
Birth of a sonEngel Panjer
December 8, 1820 (aged 34 years)
Death of a husbandWicher Jacobs Panjer
June 13, 1826 (aged 40 years)
Death after 1826 (aged 39 years)
Family with parents
father
mother
Marriage
Marriage: April 26, 1778Winschoten
3 years
elder brother
5 years
herself
Memorie van successie Wiecher Jakobs Panjer deel 1
17861826
Baptism: April 30, 1786 41 33Winschoten
Death: after 1826Zuidlaren
Family with Wicher Jacobs Panjer
husband
Overlijden Wiecher Jakobs Panjer
17841826
Birth: November 1784 39 31Zuidwending gem. Veendam
Death: June 13, 1826Zuidwending gem. Veendam
herself
Memorie van successie Wiecher Jakobs Panjer deel 1
17861826
Baptism: April 30, 1786 41 33Winschoten
Death: after 1826Zuidlaren
Marriage
Marriage: May 9, 1812Nieuwolda
18 months
son
Overlijden Jacob Panjer 1850
18131850
Birth: October 17, 1813 28 27Veendam
Death: December 25, 1850Siddeburen
16 months
daughter
Overlijden Sabine Panjer
18151848
Birth: January 27, 1815 30 28Zuidwending, Veendam
Death: August 16, 1848Oude Pekela
20 months
son
2 years
son
Geboorte Jan Timmer Panjer
18191896
Birth: January 9, 1819 34 32Zuid-Wending
Death: September 29, 1896Oude Pekela
23 months
son
Geboorte Engel Panjer
18201878
Birth: December 8, 1820 36 34Zuidwending gem. Veendam
Death: July 13, 1878Nieuweschans
Name

Ook Hittje Stevens Timmer Ook Hilje Stevens Timmer Ook Hilje Stefanus Timmer

Media object
Note: AlleGroningers, Memories van successie

AlleGroningers, Memories van successie Successierechten van het kantoor te Zuidbroek, Bron: boek, Deel: 0007, Periode: 1826, Kantoor - Zuidbroek (1819 - 1855), 13 juni 1826, Memories van successie 1826 Afbeelding op 2 december 2020 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:316705d5-846f-bb99-1393-210d0f93a331

Media object
Note: https://www.allegroningers.nl/bladeren-door-bronnen/registers/9d285502-d4cb-3532-13c0-c782e9311d8d
Media object
Note: AlleGroningers, BS Huwelijk

AlleGroningers, BS Huwelijk Bron: boek, Periode: 1812, Nieuwolda, 9 mei 1812, Huwelijksregister 1812, aktenummer 5 Afbeelding op 2 december 2020 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:9980c3af-7b93-f087-6c0d-79f94de7cd4c

Media object
Note: AlleGroningers, BS Huwelijk

AlleGroningers, BS Huwelijk Bron: boek, Periode: 1812, Nieuwolda, 9 mei 1812, Huwelijksregister 1812, aktenummer 5 Afbeelding op 2 december 2020 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:9980c3af-7b93-f087-6c0d-79f94de7cd4c