Willem Westerman, 19101998 (aged 88 years)

Name
Willem /Westerman/
Given names
Willem
Nickname
Wim
Surname
Westerman
Birth July 24, 1910 40 37
Birth of a sisterAnnechien Westerman
November 3, 1912 (aged 2 years)
Birth of a brotherHarm Wiecher Westerman
June 28, 1916 (aged 5 years)
Death of a motherAaltje Panjer
October 25, 1922 (aged 12 years)
Occupation
Slager
1931 (aged 20 years)

Birth of a sonGerhard Westerman
October 7, 1932 (aged 22 years)
Birth of a sonEgbert Westerman
June 2, 1938 (aged 27 years)

Death of a fatherGerhard Westerman
August 9, 1945 (aged 35 years)
Death of a sisterJantjen Westerman
April 21, 1972 (aged 61 years)
Death of a wifeJohanna Christina ter Hoeve
May 5, 1972 (aged 61 years)
MarriageMartje EggensView this family
November 27, 1972 (aged 62 years)
Death of a sisterJacoba Westerman
May 28, 1977 (aged 66 years)
Death of a sisterMartje Westerman
November 17, 1980 (aged 70 years)
Death of a brotherBerend Westerman
June 6, 1982 (aged 71 years)
Death of a wifeMartje Eggens
April 26, 1984 (aged 73 years)

Death of a brotherHarm Wiecher Westerman
December 20, 1988 (aged 78 years)
Death of a sisterWillemtje Westerman
June 17, 1991 (aged 80 years)
Death August 11, 1998 (aged 88 years)
Family with parents
father
Gerhard Westerman.jpg
18691945
Birth: August 7, 1869 46 44Scheemda
Death: August 9, 1945Scheemda
mother
Marriage
Marriage: May 17, 1894Wildervank
10 months
elder sister
Martje Westerman.jpg
18951980
Birth: March 1, 1895 25 21Heiligerlee
Death: November 17, 1980Winschoten
2 years
elder sister
Jantje Westerman.jpg
18971972
Birth: April 24, 1897 27 24Heiligerlee
Death: April 21, 1972Heiligerlee
21 months
elder sister
Willempje Westerman.png
18991991
Birth: January 14, 1899 29 25Heiligerlee
Death: June 17, 1991Downers Grove, Du Page, Illinois, USA
2 years
elder sister
2 years
elder brother
B.Westerman
19031982
Birth: October 13, 1903 34 30Heiligerlee
Death: June 6, 1982Heiligerlee
23 months
elder brother
Jacob Westerman portret
19052001
Birth: September 8, 1905 36 32Heiligerlee
Death: August 18, 2001Heiligerlee
3 years
elder brother
Graddus Westerman in Hoofddorp
19082000
Birth: October 11, 1908 39 35Heiligerlee
Death: October 18, 2000Brampton, Ontario, Canada
22 months
himself
Willem Westerman.jpg
19101998
Birth: July 24, 1910 40 37Heiligerlee
Death: August 11, 1998Winschoten
2 years
younger sister
4 years
younger brother
Harm Wiecher Westerman
19161988
Birth: June 28, 1916 46 43Heiligerlee
Death: December 20, 1988Delfzijl
Family with Johanna Christina ter Hoeve
himself
Willem Westerman.jpg
19101998
Birth: July 24, 1910 40 37Heiligerlee
Death: August 11, 1998Winschoten
wife
son
Gerhard Westerman Winschoten.jpg
19322006
Birth: October 7, 1932 22 26Heiligerlee
Death: November 25, 2006Winschoten
daughter
Private
son
son
Private
Family with Martje Eggens
himself
Willem Westerman.jpg
19101998
Birth: July 24, 1910 40 37Heiligerlee
Death: August 11, 1998Winschoten
wife
Marriage
Marriage: November 27, 1972Westerlee
Hendrik Elderman + Martje Eggens
partner’s partner
wife
Note

https://westerman.keurslager.nl/home/onze-keurslagerij/historie/

De naam van de zaak is Westerman, Keurslagerij :de zaak is afkomstig van opa en oom van de huidige slager Westerman. Beide hebben zelf ook een slagerij gehad . Opa Willem Westerman is ooit een slagerij begonnen in Heiligerlee (Kloosterholt) en is later verhuisd naar Winschoten (Langestraat). Oom Egbert Westerman heeft jarenlang die zaak mogen voortzetten met daarbij later een filiaal in Veendam (Kerkstraat).

Helaas is oom Egbert Westerman vroegtijdig overleden en was de Gert Westerman te jong voor eventuele voortzetting en is die winkel verkocht.

Opa en oom Westerman hadden een leus: Ieder roept uit volle borst: “Fijn is Westerman’s leverworst”. Dat probeer de derde generatie Westerman ook te bereiken.