Anna Bos, 19121991 (aged 79 years)

Name
Anna /Bos/
Given names
Anna
Nickname
Annie
Surname
Bos
Married name
Wieringa
Married name
Anna /Wieringa/
Birth
Note:

in een schip liggende in het Almelosche kanaal nabij Lenthe 140 / ouders wonende te Groningen

Death of a father
Death of a husband
Death
December 13, 1991 (aged 79 years)
Family with parents
father
Hildebrand Bos
18681952
Birth: November 2, 1868Niehove (Oldehove)
Death: February 2, 1952
mother
Marriage MarriageSeptember 3, 1894Groningen
19 years
herself
Anna Bos.jpg
19121991
Birth: November 28, 1912 44 41 Dalfsen
Death: December 13, 1991Groningen
Family with Hendrik Wieringa
husband
Henk Wieringa.jpg
19111991
Birth: April 19, 1911 27 23 Vreeswijk, Utrecht
Death: February 8, 1991Groningen
herself
Anna Bos.jpg
19121991
Birth: November 28, 1912 44 41 Dalfsen
Death: December 13, 1991Groningen
son
Private
daughter
Private
daughter
Private
Birth

in een schip liggende in het Almelosche kanaal nabij Lenthe 140 / ouders wonende te Groningen

Note

https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dijken/I38007.php

Persoonlijke gegevens Hillebrand Bos
Hij is geboren op 2 november 1868 in Niehove.
Hij is overleden op 2 februari 1952, hij was toen 83 jaar oud.

Gezin van Hillebrand Bos
Hij is getrouwd met Trientje Kloostra op 3 september 1893 te Groningen, hij was toen 24 jaar oud.

Kind(eren):

Klaas Bos 1894-????
Aukje Bos 1895-1945
Simon Bos 1896-1989
Hiltje Bos 1897-????
Klaaske Bos 1899-1990
Tjerk Bos 1900-1922
Geertje Bos 1902-1989
Klazina Bos 1903-1918
(Niet openbaar)
Hillebrand Bos 1907-1918
Martha Bos 1908-1983
Jakoba Bos 1911-1997
Anna Bos 1912-1991
Nn Bos 1917-1917

Media object
Anna Bos.jpg
Anna Bos.jpg
Media object
Krantenbericht overlijden Anna Wieringa Bos
Krantenbericht overlijden Anna Wieringa Bos