Catrina Jans, 1724

Name
Catrina /Jans/
Given names
Catrina
Nickname
Kaatje
Surname
Jans
Birth 1724
Civil marriageLubbert Harms PeekelderView this family
February 7, 1749 (aged 25 years)
Birth of a sonJan Lubberts Peekelder
October 1749 (aged 25 years)
Birth of a sonWijcher Lubberts Pekelder
April 9, 1752 (aged 28 years)
Baptism of a sonHendrik Lubberts Peekelder
January 1758 (aged 34 years)
Marriage of a childWijcher Lubberts PekelderAlbertje Harms ChristiaansView this family
December 7, 1786 (aged 62 years)
Death of a sonHendrik Lubberts Peekelder
May 8, 1801 (aged 77 years)
Death of a sonWijcher Lubberts Pekelder
August 31, 1827 (aged 103 years)
Note: Varende het schip de "vrouw Albertje"
Death of a sonJan Lubberts Peekelder
December 25, 1835 (aged 111 years)
Family with parents
father
sister
Private
sister
Private
brother
Private
herself
Family with Lubbert Harms Peekelder
husband
herself
Civil marriage Civil marriageFebruary 7, 1749Wildervank
9 months
son
Overlijden Jan Lubberts Pekelder 1835
17491835
Birth: October 1749 26 25Wildervank
Death: December 25, 1835Wildervank
3 years
son
6 years
son
17581801
Baptism: January 1758 35 34Wildervank
Death: May 8, 1801Wildervank
Note

http://allegroningers.nl/zoeken-op-naam/deeds/a28fa892-48e3-a8ea-d90a-aab686cff5c7?person=d6884527-084d-3539-fbab-358fd039ba47

Oldambt - Register van huwelijkscontracten Bron: Registraties vóór 1811Soort registratie: Huw. contractAktedatum: 07-02-1749Plaats: Wildervank Bijzonderheden: recht van representatie o.a. bruidegoms voorkinderen en de bruid aan de kinderen van Hindrik Thomas en Harm Harms (haar zwagers) en van Hindrik Jans (broer).

Bruid Catrina Jans Bruidegom Lubbert Harms Getuige Lammert Louwes Getuige Cebo Jans Bruids zijde Hindrik Boelens - zwager Bruids zijde Jantjen Jans - zuster Bruids zijde Jan Lippes - zwager Bruids zijde Lijsebeth Jans - zuster Bruidegoms zijde Wijcher Harmens - broer Bruidegoms zijde Berent Harmens - broer Bruidegoms zijde Jacob Harmens - broer