Harmke Harms Ravensberg, 18141866 (aged 52 years)

Ravensberg, Geboorte, 7-11-1814, Beerta
Name
Harmke Harms /Ravensberg/
Given names
Harmke Harms
Surname
Ravensberg
Also known as
Harmke Harms /Beuker/
Note: Ook Ravenberg
Birth
Death of a paternal grandmother
Death of a paternal grandfather
Marriage
Death of a father
Birth of a daughter
Death of a daughter
Note: 1 jaar 6 maanden oud
Birth of a daughter
Birth of a daughter
Birth of a son
Birth of a daughter
Birth of a son
about April 1852 (aged 37 years)
Death of a son
Birth of a son
Death of a son
Birth of a daughter
Death of a mother
Death
November 12, 1866 (aged 52 years)
Family with parents
father
17871838
Birth: February 2, 1787 42 33 Heiligerlee
Death: September 3, 1838Westerlee
mother
17881859
Birth: August 18, 1788 25 24 Beerta
Death: August 29, 1859Westerlee
Marriage MarriageJune 24, 1813Beerta
17 months
herself
Family with Jan Christiaans Beuker
husband
Doop Jan Christiaans Beuker 1805
18051883
Birth: September 21, 1805 33 34 Veendam
Death: March 10, 1883Weerdingermarke, Emmen
herself
Marriage MarriageMay 1, 1837Wildervank
2 years
daughter
18391840
Birth: August 13, 1839 33 24 Stadskanaal
Death: April 16, 1840Stadskanaal
21 months
daughter
3 years
daughter
3 years
son
18461899
Birth: June 15, 1846 40 31 Gasselternijveen
Death: February 8, 1899Stadskanaal
3 years
daughter
3 years
son
18521855
Birth: about April 1852 46 37 Gasselte
Death: July 24, 1855Stadskanaal
4 years
son
18561856
Birth: June 22, 1856 50 41 Stadskanaal
Death: June 27, 1856Stadskanaal
14 months
daughter
Beuker, Geboorte, 20-8-1857, Stadskanaal gem. Wildervank
18571932
Birth: August 20, 1857 51 42 Stadskanaal
Death: February 24, 1932Ter Apel
Jan Christiaans Beuker + Geertruid Eltjes de Graaf
husband
Doop Jan Christiaans Beuker 1805
18051883
Birth: September 21, 1805 33 34 Veendam
Death: March 10, 1883Weerdingermarke, Emmen
husband’s wife
18051835
Birth: April 16, 1805Finsterwolde
Death: March 6, 1835Nieuwe Pekela
Marriage MarriageMarch 29, 1834Nieuwe Pekela
11 months
stepdaughter
18351924
Birth: February 26, 1835 29 29 Stadskanaal (Nieuwe Pekela)
Death: June 14, 1924Emmen
Name

Ook Ravenberg

Note

Zou dit haar vader zijn:
Van: http://home.planet.nl/~jjklof/klgenjasper1.html
1.1.1.4
Harm Jans Ravensberg geboren 2 februari 1787 te Heiligerlee, gedoopt 11.02.1787.
Overleden 3 september 1838 te Westerlee.
Getrouwd met Wija Simons Wringer geboren 1784 te Nieuw Beerta (dochter van Simon Jurjens Wringer en Swaantje Roelfs).
Overleden 29 augustus 1759 te Westerlee.

???

Media object
Ravensberg, Geboorte, 7-11-1814, Beerta
Ravensberg, Geboorte, 7-11-1814, Beerta
Note: AlleGroningers, BS Geboorte

AlleGroningers, BS Geboorte
Bron: boek, Periode: 1814, Beerta, 8 november 1814, Geboorteregister 1814, aktenummer 89
Afbeelding op 16 november 2022 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:4302c671-796f-3802-5b09-acd3a963250b