Geesje Roelfs Rusk, 17851851 (aged 66 years)

Name
Geesje Roelfs /Rusk/
Given names
Geesje Roelfs
Surname
Rusk
Also known as
Geeske Roelfs /Bons/
Also known as
Geeske Roelfs /Ligger/
Note: Ook Rust ipv Rusk
Birth
Marriage
before 1821 (aged 35 years)
Occupation
Potaschfabrijkante
Residence
Birth of a son
May 26, 1821 (aged 36 years)
Death of a husband
Marriage
Death of a husband
Marriage of a son
Death
Family with parents
father
mother
herself
17851851
Birth: January 21, 1785 Wymeer, Leer, Niedersachsen, Deutschland
Death: April 13, 1851Midwolda (Oostwold)
Family with Marten Jans Bons
husband
Overlijden Martjen Jans Bons
17751828
Birth: July 23, 1775Wymeer, Leer, Niedersachsen, Deutschland
Death: September 10, 1828Midwolda (Oostwold)
herself
17851851
Birth: January 21, 1785 Wymeer, Leer, Niedersachsen, Deutschland
Death: April 13, 1851Midwolda (Oostwold)
Marriage Marriagebefore 1821
5 months
son
Geboorte Roelf Bons
18211872
Birth: May 26, 1821 45 36 Oostwold
Death: September 16, 1872Meerland, Midwolda
Family with Mentje Willems Ligger
husband
Doop Mentje Ligger
17861845
Birth: November 20, 1786 46 35 Oostwold
Death: December 3, 1845Midwolda (Oostwold)
herself
17851851
Birth: January 21, 1785 Wymeer, Leer, Niedersachsen, Deutschland
Death: April 13, 1851Midwolda (Oostwold)
Marriage MarriageJune 13, 1830Midwolda
Name

Ook Rust ipv Rusk

Media object
Huwelijk Mentje Willems Ligger en Geesje Roelfs Rusk deel 1
Huwelijk Mentje Willems Ligger en Geesje Roelfs Rusk deel 1
Note: AlleGroningers, BS Huwelijk

AlleGroningers, BS Huwelijk
Bron: boek, Periode: 1830, Midwolda, 13 juni 1830, Huwelijksregister 1830, aktenummer 18
Afbeelding op 29 november 2020 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:0c2aee3d-0bdc-dd6c-4f92-21cbb6d583cd

Media object
Huwelijk Mentje Willems Ligger en Geesje Roelfs Rusk deel 2
Huwelijk Mentje Willems Ligger en Geesje Roelfs Rusk deel 2
Note: AlleGroningers, BS Huwelijk

AlleGroningers, BS Huwelijk
Bron: boek, Periode: 1830, Midwolda, 13 juni 1830, Huwelijksregister 1830, aktenummer 18
Afbeelding op 29 november 2020 gedownload via https://www.openarch.nl/gra:0c2aee3d-0bdc-dd6c-4f92-21cbb6d583cd